Pokud sledujete, jak se vyvíjí cena nemovitostí v České republice, možná můžete být v šoku. Průměrnému Čechovi trvá mnoho let, než našetří peníze na nemovitost. Pokud jste také znechuceni tím, jak je bydlení v Čechách drahé, můžete bydlet i v zahraničí nebo zde mít nemovitost. Investice do zahraničních nemovitostí je stále populárnější. Nejlepší jsou pochopitelně turisticky atraktivní destinace, kam patří také Itálie. Jde o jednu z nejnavštěvovanějších zemí na světě a je je velmi snadné k ní získat pevné poutu, protože je v mnoha ohledech neodolatelná.

Co je třeba pro nákup nemovitosti v Itálii udělat?

V první řadě je třeba vybrat realitní specialisty, kteří se na prodej italských nemovitostí specializují a ty naleznete na https://www.italicahomes.com/cs. Je zde nabídka nemovitostí z celé Itálie, všechny z nich můžete vlastnit. Nemovitosti jsou přehledně rozdělené podle kategorií a můžete je vyhledávat i s pomocí mapky nebo filtru. K dispozici jsou vám jak domy a byty, tak i samotné pozemky. Pokud plánujete v Itálii podnikat, vybírat můžete i komerční objekty a farmy.

Mnoho lidí si zamiluje jednu konkrétní lokalitu, kde si přeje mít nemovitost. Velké obliby se těší například nemovitosti v Toskánsku (Immobilien in der Toskana).

Jde o skvělé uložení finančních prostředků, které nebude ztrácet na své hodnotě. Pokud jste měli sen o životě na krásném místě, Itálie je zajisté skvělou volbou. U každé nemovitosti v nabídce naleznete podrobný popis, cenu i mnoho ilustračních fotografií. Ceny jsou velmi rozumné a pokud vás nějaká nemovitost zaujme natolik, že byste si jí chtěli koupit, stačí realitní experty kontaktovat a oni se o bezproblémový prodej postarají. Pokud jste v zahraničí nemovitost ještě nekupovali, nemáte se čeho obávat, na webu navíc naleznete mnoho důležitých informací, které odpoví na mnoho vašich otázek.