Přemýšlíte, že vyrazíte do kina na nějaký dobrý film? Nechcete se bát, takže vyškrtáváte ze seznamu horory, thrillery a podobné filmy, protože na ty zkrátka nemáte náladu? Chtělo by to něco, kde by se vám tajil dech, u čeho se vám rozbuší srdce? Něco, co je nebezpečné, ale přitom tak hezky nebezpečné? Film, kde určitě nebude chybět romantika a vše, co je s ní spojeno? Pokud máte rádi klasické sladkobolné romantické filmy, pak tento, který vám doporučíme, není tím pravým. Jde o kombinaci romantiky, dramatu, slz, neštěstí, ale také štěstí, polibků a lásky. Zakázané ovoce, to totiž chutná úplně nejlépe!

After: Polibek

Film, o kterém se v poslední době často hovoří. Film, který v sobě snoubí prvky dramatu, ale také romantiky. Film, ve kterém hrají Selma Blair, Peter Gallagher, Hero Fiennes Tiffin, Josephine Langford a mnoho dalších. Po vašem poprvé už nebude život jako dřív. Alespoň takto lze shrnout film do jedné věty. Ve filmu se setkáváme s hlavní hrdinkou Tessou, která je prototypem vzorňačky. Pilná studentka prvního semestru, má velké plány do budoucna, velké ambice, je vzorná dcerka, kamarádka a všechno, zkrátka úžasná je každým coulem. Její život je nalinkovaný a naplánovaný, ovšem nepočítá se s tím, že může někoho potkat. Hardinga.

Ten je tajemný, není vůbec oblíbený, je drzý a často nafoukaný. Ovšem má tajuplný a pronikavý pohled, kterému nelze odolat. Všichni vědí, že je třeba se od něj držet dál. Je to nebezpečný člověk. A bohužel také nebezpečně přitažlivý. Je to kýžené zakázané ovoce, které chutná opravdu nejlépe. Harding přitahuje také Tessu, která i přes veškerou snahu a odmítání jí to k němu táhne. Vztah připomíná horskou dráhu, chvíle štěstí, něhy, a lásky střídá krutost, pláč a neštěstí. Je tohle skutečně láska?