Divadlo Bolka Polívky je velmi známé a tradičně hojně navštěvováno. Podobně jako mnoho divadel, také se snaží v létě svým divákům nabídnout netradiční pojetí divadla. Letní scéna je známá už dlouhé roky a ani Bolek Polívka není výjimkou. Jeho divadlo již počtvrté připravuje svou Letní scénu. Divadelní představení se odehrají hned ve třech atraktivních lokalitách a to v amfiteátru v Mikulově, na Biskupském dvoře Moravského zemského muzea v Brně a na nádvoří zámku do Slavkova u Brna.

Letní scéna zve na krásná představení

Na Letní scéně Divadla Bolka Polívky bude k vidění hned několik inscenací z repertoáru divadla. Například Šašek a syn, Srnky, Horská dráha, DNA a další. Zároveň diváci uvidí také něco z repertoáru spřátelených divadel. Budou to inscenace jako Výjimečný stav, Sex pro pokročilé, Lordi a podobně. Jako takovou třešničku na dortu si organizátoři připravili koncerty Ondřeje Havelky s jeho Melody Makers, Jana Budaře nebo Hany a Petra Ulrychových. Program to tedy bude opravdu velmi pestrý a každý si z něj vybere to, co se bude líbit a na co velmi rád zavítá. Předprodej vstupenek začal již 17. dubna v pokladně divadla a také v rámci síti předprodejů.

Než odstartuje nová divadelní sezóna, která bude jistě plná nových i dobře známých inscenací, mohou si diváci užít kultury a divadla na Letní scéně. Například ve Slavkově u Brna můžete vidět inscenaci DNA, ve které se setkává rodina, respektive sám Bolek Polívka se svou dcerou Annou. Dále zde můžete shlédnout inscenaci Šest tanečních hodin v šesti týdnech, ve které exceluje Chantal Poullain s Martinem Krausem. Kromě divadla se můžete těšit také na výstavu fotografií, kterou zde bude mít dvorní fotograf divadla Jiří Salika Sláma.