Také rádi tvoříte? Máte doma svou malou dílničku a je jedno, jestli vezměte do ruky barevné papíry, korálky, přírodní materiály, polymerovou hmotu, barvy, gely, vosk, vždycky z těchto materiálů něco vyrobíte. Jste kreativci tělem i duší? Máte tvořivou duši a v duchu si už představujete, co by z daných věcí mohlo vzniknout?

Pak je pro vás tato výstava ideální. Kreativ Ostrava poskytuje přístřeší všem kreativním duším, které rády nasají novou inspiraci, naučí se spoustu nových věcí, okouknou konkurenci a možná si i pořídí nové komponenty pro své tvoření. Během tří dnů toho můžete vyzkoušet opravdu mnoho.

Tvořeníčko, tvoření

Během podzimního víkendu si budete moci na kreativním festivale v Ostravě vyzkoušet různé výtvarné techniky (EBRU, enkaustika, scrapbooking, malování na hedvábí, výroba mýdel a podobně) a naučit se tak opět něco nového, co poté během svého tvoření využijete a zpracujete. Výstava je vhodná pro všechny, pro dospělé i pro děti.

Následně si také budete moci vybrat z opravdu široké škály zboží, materiálů, nářadí a originálních doplňků, ze kterých můžete své originální kousky vytvářet. Můžete zde také pořídit spoustu krásných a originálních kousků, kterými poté můžete obdarovat své blízké a můžete tak vybrat nápaditý vánoční dárek.

Kreatin Ostrava 2017 bude nabitý opět pestrým programem, ze kterého si všichni vyberou to, co je zaujme. Koná se v prostorách výstaviště Černá louka v Ostravě a to ve dnech 10. listopadu až 12. listopadu 2017. A všichni kreativní nadšenci jsou srdečně zváni!