Pokud si pořizujeme novou obuv, většinou od ní vyžadujeme nejen moderní design, ale i pohodlí, kvalitu a dlouhou životnost. Takové vlastnosti nabízí i ikonická obuv Prestige. Tato značka se na našem trhu objevuje již poměrně dlouhou dobu. Velkého rozmachu zaznamenala v 70. letech minulého století. Byla to, v tehdejší době, asi jediná obuv s pevnou podrážkovou. Oblibu jí získala i pohodlnost, kvalita a jedinečný design. Svou dobrou pověst si vybudovala i díky své dlouhověkosti, kterou jí dodává podešev z polyuretanové pěny.

Současné “prestižky”

Současná obuv sice, částečně, změnila vzhled, jedno jí však zůstalo zachováno a to je podešev, která nabízí komfort a příjemné nošení. Některé modely se používají i jako ochranné pracovní pomůcky.

Kompletní sortiment značky Prestige naleznete na e-shopu Repa cz. Kromě obuvi pracovní, zde naleznete také obuv vhodnou pro běžné každodenní nošení, pro volný čas, sport i turistiku. V nabídce naleznete celou řadu modelů pro dospělé, ale i děti. Vzhledem k tomu, že dětská noha se vyvíjí a roste, je potřeba, aby obuv byla pohodlná a kvalitní, jen to je zárukou správného vývoje dětské nohy. Na kvalitu obuvi má vliv její tvar, materiál, stélka, opatek a pružnost. Tyto vlastnosti berou výrobci obuvi Prestige v potaz.

Náš tip pro zdravotní sestry: Sháníte zdravotní oblečení, či zdravotnickou obuv? Na stránce www.infinitemedstyle.cz seženete nejen speciální oblečení a obuv, ale i další vybavení pro zdravotníky.

Společnost Repa nabízí nejen obuv, ale i ochranné pracovní pomůcky, které se zde vyrábí. Naleznete zde ochranné pracovní pomůcky pro svářeče, mezi něž patří zástěry, rukávníky a kamaše. Mezi další sortiment patří zástěry pro kováře a dále pak nákoleníky, podložky, brašny nebo zápěstní řemínky. Lze si však objednat i další speciální výrobky z přírodní usně.

Společnost se výrobou ochranných pracovních pomůcek zabývá již velmi dlouho dobu a díky tomu může nabídnout výrobky, které odpovídají současným bezpečnostním normám.