Chtěli byste se svému webu postarat o vyšší návštěvnost? Ideální volbou je reklama, která vám zajistí cílené návštěvníky a funguje vždy, když budete potřebovat. Přesně taková je PPC reklama, jde o druh reklamy, která dokáže každému webu v krátké době přinést mnoho nových návštěvníků. Skvělé je, že se u ní neplatí peníze zbytečně, ale platíte jen za lidi, kteří se skutečně dostanou přes reklamu na váš web.

Tento druh reklamy je možné spustit i svépomocí a to je v mnoha případech na škodu, protože amatérské nastavení a spuštění často vede k neúspěchu a reklama nemá očekávaný přínos. Pokud chcete mít jistotu, že reklama bude mít efekt, obraťte se na zkušenou agenturu Seoconsult.cz, která se v oboru pohybuje přes 10 let a nabídne vám odborné konzultace a profesionální vedení celé kampaně.

PPC od profesionálů

Když se na agenturu obrátíte, PPC vám bude uděláno na míru, aby odpovídalo vašemu byznysu a v rozsahu, který nebude kolidovat s vaším budgetem. Založí se vám pro PPC účet, do kterého můžete přistupovat a také je vám na cílovém webu zřízen Google Analytics pro sledování návštěvnosti. Během spolupráce budete dostávat pravidelné reporty, ve kterých uvidíte efekt reklamy.

Před samotným spuštěním se vždy udělá analýza, která odhalí nejvhodnější klíčová slova, která lidé v souvislosti s vaším byznysem nejčastěji hledají. Může se udělat i lokální zacílení reklamy, třeba Pardubice PPC reklama, Ostrava PPC reklama apod. Spuštění reklamy je velmi rychlé, PPC kampaň může běžet i do 5 dnů. Celá spolupráce je transparentní a samotná reklama je optimalizována i v jejím průběhu, aby měla co největší přínos. Jestliže už PPC reklamu máte, udělá se její audit, aby se mohla upravit tak, abyste z ní dostali maximální přínos. Spolupráce se zkušenou agenturou vám otevře oči a ukáže vám, že jde o nejlepší volbu pro získání pravidelné návštěvnosti pro web.