Second handy dnes dávno nenabízejí zboží pouze obnošené a nevalného vzhledu. Pokud máte čas a berete v něm nakupování jako zábavu, můžete objevit nádherné a originální kousky. Některé second handy nabízejí i úplně nové značkové oblečení, které majitelé obchodů získají jako kousky ze starších kolekcí, které by v běžných obchodech již nebyly prodejné.

Pokud se například chystáte na léto k moři, můžete zde narazit na nádherná tílka nebo topy, která budou ideálním doplňkem pro váš letní oufit.

Nakupovat můžete i on-line

Dokonce i second handy nabízejí nákupy přes internet. Nevěříte? Tak nahlédněte na portál Onlinesekac.cz, který nabízí kvalitní zboží, jež není obnošené ani seprané. Nabízené zboží je vždy pouze po jednom kuse, takže se vám nestane, že na ulici potkáte někoho, kdo bude mít na sobě stejnou sukni či kalhoty.

Jak nakupovat v on-line second handu?

Výhodou nakupování on-line je, že nemusíte chodit po obchodech, trávit čas čekáním na volnou kabinku či platbu u pokladny.

Onlinesekac.cz má zboží roztříděné dle kategorií. Ke třídění dochází při přejímce zboží a vy si tak můžete vybírat z následující nabídky:

  • Nové zboží – je ještě opatřeno visačkou a většinou to bývá, již výše zmíněná, starší kolekce značkového zboží. Také se může jednat o oblečení sezónní.

  • Perfektní zboží – je téměř nepoužívané a tudíž v perfektním stavu.

  • Pěkné zboží – to je zboží, které je poměrně zachovalé.

  • Dobré zboží – u těchto kousků naleznete drobné nedostatky.

Správná velikost

Někomu se nemusí výběr zboží pouze podle obrázku zdát zrovna ideálním, neboť si zboží nemůže vyzkoušet. Jak tedy poznáte, že vám konkrétní zboží, o které máte zájem, padne či nikoli? Je to velice jednoduché, u každého jednotlivého kousku naleznete přesný popis jednotlivých rozměrů – délka, šířka a další rozměry důležité pro daný druh oblečení. Díky tomu si uděláte reálnou představu o každém kousku.