OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hledáte-li v Praze ubytování, které by bylo nejvhodnější základnou pro vyrážení na výlety, za poznáváním historického centra, stejně tak na cestu k služebnímu jednání nebo za nákupy, pak je ideálním místem Praha 5 – Smíchov, kde se nachází poblíž stanice metra Anděl příjemný penzion. Tento penzion v Praze nabízející samozřejmě i stravování je optimální jak pro běžné turisty, tak pro obchodníky, ale také pro sportovce nebo školní výlety.

Každý host ocení především strategickou polohu penzionu nedaleko centra s výborným dopravním spojením veřejnými dopravními prostředky.

Jedinečné umístění

Každý návštěvník našeho hlavního města vyhledává ubytování, které není daleko od centra, přitom poskytuje klid a pohodu a hlavně aby se odtud rychle a pohodlně dopravil do kterékoliv části Prahy.

Všechny tyto požadavky vám splní penzion v Praze 5, který nese název Akát. Vedle výborných ubytovacích podmínek každý ocení především jedinečné dopravní spojení. Důležitý je zejména fakt, že po opuštění penzionu nemusíte chodit nikam daleko, jelikož všechna nádraží a zastávky jsou v bezprostřední blízkosti penzionu. Pár kroků od penzionu je vlakové nádraží Praha-Smíchov a autobusové nádraží. Snad ještě blíž je stanice pražského metra Anděl, zastávky městské autobusové dopravy a tramvají. Přijedete-li do penzionu Akát vlastním nebo služebním vozem, budete mít možnost jej bezpečně zaparkovat v areálu penzionu.

Ubytování v penzionu

Penzion Akát nabízí tři kategorie ubytování, které se vyznačují vysokou kvalitou, maximálním pohodlím a zároveň přijatelnými cenami. Na výběr jsou plně vybavené apartmány a levné hostelové pokoje. Druhou variantu využívají převážně sportovní kluby, nebo jiné zájezdy vyžadující v Praze nocleh pro větší skupinu lidí. Pro tyto skupiny je k dispozici 32 pokojů, které pojmou celkem sto osob. Ke společnému posezení, ke kolektivní zábavě nebo poradám slouží nekuřácký salonek v restauraci.

Hotelové ubytování

Celkem 18 pohodlných pokojů uspokojí i náročné hosty, kteří hledají útulné ubytování jak na jednu noc, tak i při dlouhodobějším pobytu v Praze. Je zde pro ně připraven komfort v podobě dobře vybavených pokojů s vlastním sociálním zařízením. Ve všech pokojích nechybí LCD televizor, židle, konferenční stolek, šatní skříň, koupelna se sprchou a fénem na vlasy. Vybrat si lze od jednolůžkového až po čtyřlůžkový pokoj.