Svatební obřad a vše kolem něj je nejen slavnostní událost, ale i spoustu starostí. Jednu z nich můžete přenechat odborníkům. Ptáte se, kterou? No přeci zajištění cateringových služeb.

Místo svatební hostiny

Ještě, než se začne řešit otázka občerstvení, je potřeba si ujasnit, kde a jakým způsobem bude svatební hostina probíhat. V minulosti byla nejčastější volbou restaurace. V současné době se však zvyšují nároky novomanželů a také místa, kde se konají svatební obřady, bývají méně obvyklé. Proto se nabízí možnost zvolit služby cateringové společnosti, která zajistí nejen občerstvení, ale i potřebný inventář a obsluhu a dokonce i prostory. Velkým bonusem je i možnost úklidu po svatební hostině.

Catering mladá boleslav vám zajistí společnost Golden Drinks s.r.o.

Proč právě catering?

Mezi hlavní důvody této volby patří především rozmanitá nabídka pokrmů a to nejen studených, ale i teplých, slaných i sladkých. Jídlo lze podávat formou rautu nebo servírovaného menu a v neposlední řadě je to i profesionální a zkušený tým kuchařů a dalšího personálu, který dohlíží na to, aby vše bylo tak, jak jste si představovali.

Vyberete – li si jakoukoli profesionální cateringovou společnost, můžete se spolehnout na chuťovou i vzhledovou kvalitu všech podávaných pokrmů.

Cateringové společnosti nabízejí i možnost ochutnávky připravovaných pokrmů, dodají vám jídelníček, který ještě můžete upravit a určit si množství jednotlivých pokrmů.

A co zábava?

Pro svatební den není důležitý jen obřad a catering, ale také zábava. Po dobrém obědě či občerstvení se každý rád pobaví. Na řadu přichází tanec, pro který zajistí hudbu dj mladá boleslav.

Některé cateringové společnosti, mezi něž patří i Golden Drinks, nabízejí i doprovodný program, pro nějž zajistí vše potřebné. Mezi oblíbenou zábavu patří například svatební tombola.