OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kdysi to byla běžná součást každého podniku. Říkávalo se tomu kantýna, bufet nebo také podniková jídelna. Lidé se tak stravovali v práci a mohli si zde občas koupit i nějakou tu svačinku. Dnes už je takové firemní stravování spíš vzácností, protože lidé si nosí jídlo z domu, menší firmy nemají prostor na jídelnu a ještě kuchyň. Řešením může být výroba a následná distribuce jídel do firem.

Jídlo podle vaší chuti

Chcete-li svým zaměstnancům vyjít vstříc a zařídit jim kvalitní, zdravé a pestré stravování, pak přemýšlíte, že jim například necháte vozit obědy z nejbližší restaurace. Pracujete-li v okolí několika restaurací, moc to neřešíte, zaměstnanci si mohou jít na oběd kamkoliv chtějí. Nicméně není-li v okolí restaurace, pak musíte myslet jinak. Ne všichni v práci si doma svědomitě připravují krabičky. A někdy i strava ve firmě je benefit, na který budoucí zaměstnanci mohou slyšet.

Firemní stravování Praha nabízí ideální řešení stravování ve firmě. Přináší hotová jídla, minutky, chlazené nebo hluboko zmrazené stravy. Ve chvíli, kdy pořádáte větší a důležitou poradu nebo připravujete pro své kolegy firemní večírek, musíte zajistit také občerstvení. A i o to se může postarat firma Arter a zajistit tak pohoštění na firemní akce bez problémů.

Rozmanitá nabídka

V denní nabídce firmy se objevují hotová jídla, minutková jídla, obložené talíře, polévky, ale například také ovocné talíře. Je tak jen na samotném zákazníkovi, co si objedná. Obědy tak budou rozmanité, nebudete muset jíst neustále to samé či opakovat čtyři jídla pořád dokola. Vašim zaměstnancům bude jistě chutnat, budou si moci volit jídlo, na které mají chuť. Nemusíte se bát ani o porce, jsou dostatečně velké, takže uspokojí i muže, kteří toho snědí víc. O vaše zaměstnance bude dobře postaráno!