V poslední době se staly velmi populární dovolené po České republice. Přece jen si řada lidí uvědomila, že i naše krásná malá země nabízí řadu skvělých míst, kam je nutné se podívat.

Je sice fantastické, že jste během posledních dvou let procestovali půlku světa a viděli jste moře ze všech jeho úhlů, pakliže jste však neprocestovali kouty České republiky, nepoznali jste ve skutečnosti nic. Je to tedy na vás – nyní máte možnost to napravit. Ze všeho nejdřív zavítejte do oblasti, které je turisty velmi navštěvované, a to nejen během letních měsíců. Jedná se o krásné Beskydy.

Beskydy oplývají obrovskou přírodou, jejíž krása naprosto tají dech. Je nutné poznamenat, že tato příroda je krásná nejen v létě, ale také v zimě či v jiném dalším období roku. Mezi nejoblíbenější místo na seznamu turistů patří rozhodně nejvyšší vrchol, a sice Lysá hora, na kterou se snaží vyjít pokaždé celá řada turistů. Pakliže byste zvažovali dovolenou právě v této oblasti, zkuste se už nyní porozhlédnout po ubytování, protože ty nejlepší chatky, penziony nebo hotely už jsou zabrané zrovna nyní.

Nač se ubytovat v Lysé hoře, zkuste to v nejbližší Ostravici

Ubytování v Lysé hoře bývá mnohdy zabrané už pěkně dlouhou dobu dopředu, proto se raději podívejte na ubytování například v Ostravici. Právě odtud navíc vede oblíbená Bezručova stezka, která vede přímo až na vrchol Lysé hory. Je dlouhá zhruba osm a půl kilometru, přesto je nejnavštěvovanější.

Nejnavštěvovanější ubytování v Ostravici je především také rekreační středisko Sepetná, které je jedno z možností ubytování. Nabízí hotel, penzion, bungalovy nebo také právě chaty, jež jsou vyhledávané zejména rodinami nebo partami přátel. Ubytování v Ostravici je velmi praktické a mnohdy také relativně levné. Navíc vás jistě taková krásná česká dovolená vyjde mnohem levněji, než kdybyste cestovali za krásami zahraničí někam šíleně daleko.