Odjakživa si Češi stěžovali, že v naší republice nemáme moře. To je sice pravdou, ale již dlouho tomuto faktu konkuruje Máchovo jezero. Právě k němu se sjíždějí turisté z celé země i ze zahraničí. Konají se zde pravidelně letní festivaly plné hudby, tance a hlavně pohody. Hlavně tyto akce sem přitahují mnohem více mladých lidí, než tomu bylo v letech předchozích.

Pokud toužíte po letní dovolené, ale vaše finanční situace vám bohužel zahraniční pobyt u moře nedovoluje, nezoufejte – vyrazte na Mácháč, který vám svou atmosférou přímořské pláže dokonale nahradí. Stejně tak si zde užijete i romantický pobyt s partnerem či dokonce svatební cestu. Ne nadarmo zde přeci „hrdliččin zval ku lásce hlas“.

Ubytování u Máchova jezera

Chatky Máchovo jezero nabízejí komfort a oddech po dlouhém dni stráveném na sluníčku ve společnosti pohodových lidí, kterých se k Máchovu jezeru každoročně sjíždí nepočítaně. Ať budete celý den dělat cokoli – buď se jen koupat nebo vyrazíte na výlet do blízkého okolí, můžete se vždy spolehnout, že na chatce si odpočinete ve velkém stylu.

Jak si mám ubytování představit?

Chatkový areál obsahuje čtyři lůžkové chatky, z nichž každá je vybavena vlastní ledničkou, společné sociální zařízení v areálu a jídelnu s barem. Děti se mohou těšit na pískoviště, množství houpaček a prolézaček, dospělí si mohou opéci špekáček na ohništi. Společně si poté můžete zahrát například minigolf, půjčit šlapadlo, loďku, či se vydat na plavbu parníkem. Děti i dospělí si určitě najdou to svoje a na společně strávenou dovolenou budou jistě dlouho vzpomínat.

Jak jsme již nastínili, k prožití dovolené je jednou z nejoblíbenějších destinací právě lokalita u jezera. Máchovo jezero ubytování je zde opravdu příjemné a okolí doslova vybízí k procházkách do blízkého okolí či delší výlety. Tak na nic nečekejte, sbalte kufry a hurá na Mácháč!