Přemýšlíte, kam vyrazíte s dětmi za zábavou? No přeci do Koněšína, na Radarku! Zde se koná spousta skvělých akcí, mezi nimi například také dětský den. Ten bude plný zábavy, kulturního a hudebního programu pro děti, ale také pro jejich rodiče, honbou za pokladem a mnoho dalšího!

Dětský den na Radarce

Během celého dětského dne bude na Radarce spousta atrakcí a doprovodného programu. Děti si budou moci vyzkoušet letecký simulátor, rýžování zlata, aqua – zorbing, balónkové hry, stezku odvahy a některé další soutěže. To vše doplní několik atrakcí, které děti mohou dosyta využívat, například skákací hrad, dovádění v pěně, nehtové studio pro děti, malování na obličej, jízdu na koni a spoustu dalšího.

Areál leteckého muzea nabízí parkování zdarma. V ceně vstupenky je také prohlídka Leteckého muzea a to i s odborným výkladem. Dětem zpestří celý den kulturní a hudební program. Nejen děti, ale také dospělí zaujme hudební vystoupení finalisty ČeskoSlovenské SuperStar Martina Šafaříka, který v minulém roce absolvoval úspěšné turné pro více než 10 tisíc žáků základních a středních škol.

V areálu Leteckého muzea se koná spousta dalších akcí. Můžete se zúčastnit slavnostního otevření druhé sezóny Leteckého muzea v Koněšíně. To proběhne 21. dubna 2018 a program je víc, než pestrý. Poslední prázdninový víkend se v tomto areálu koná festival „šťastných tváří“ tedy Happy Faces festival. Zde ve dvou dnech vystoupí například Marie Rottrová, Petr Bende, kapela Slza, Lunetic, John Kelly z Kelly Family se svou manželkou Maite Itoiz, Jaroslav Hutka a spousta dalších.

Lístky nejen na dětský den, ale také na další akce je možno zakoupit přes síť GoOut nebo v Hudební nástroje Mijovič Třebíč.