Dnes existuje spousta festivalů, nejen ty hudební. Filmový festival, divadelní festival, knižní festival, festival lidové tvořivosti a podobně. Ve změti různých festivalů si mohou přijít na své opravdu všichni i milovníci čokolád. Pro ty se jednou ročně pořádá čokoládový festival. A to hned v několika městech v České republice.

Jde o jedinečné události, ze kterých budou nadšení všichni návštěvníci, zejména pak všichni milovníci čokolády, dezertů a cukrovinek. Na této akci si najde každý „to své“, někdo zde přijde ochutnat nejrůznější druhy čokolád, jiný pobavit se. Kromě degustace a zábavy se zde můžete naučit i spoustu věcí, zjistíte historii čokolády, získáte tipy na vynikající dezerty.

Pro dospělé i děti

Výstava se koná jednou za rok a má za sebou již dlouhou tradici. Během těch let přivedla čokoládu do mnoha měst a ukázala návštěvníkům mnohé zajímavosti z tohoto světa. Přijít pobavit se můžete s celou rodinou, najdou si zde své rodiče i děti. Program je opravdu pestrý, spousta kvízů, soutěží a spousta dárků.

Co vás čeká?

ČokoFest nabídne svým návštěvníkům opravdu rozmanitý program:

  • Workshopy
  • Degustace čokolády
  • Stánkový prodej
  • Vaření s čokoládou
  • Výstava historie čokolády
  • Různá vystoupení

Čokoláda v celé republice

ČokoFest se uskuteční v několika městech České republiky. Začíná 13 – 15. října 2017 v Ostravě a pokračuje 20 – 22. října 2017 v Pardubicích, 27 – 29. října 2017 ve Valticích, 10 – 12. listopadu 2017 v Příbrami, 17 – 19. listopadu 2017 v Praze, 24 – 26. listopadu 2017 v Brně a naposledy se ČokoFest objeví 8 – 10. prosince 2017 v Lysé nad Labem.