S vánočními koncerty se vždy v listopadu roztrhne pytel. Snad každý umělec už někdy nějaké to vánoční turné uspořádal. Podobně je na tom i Lucie Bílá, která má své turné Bílé Vánoce. Během měsíce prosince se tak objeví v několika městech České a Slovenské republiky, kde představí svůj vánočně laděný program.

Lucie Bílá, vlastním jménem Hana Zaňáková je česká zpěvačka, několikanásobná zlatá Slavice. Na svém kontě má pěknou řádků hitů jako Láska je láska, Trouba, eSeMeS, Neposlušné tenisky a další a další. Jde bezesporu o českou hudební ikonu a stálici naší populární hudby. Na hudební scéně se pohybuje přes třicet let a má za sebou spoustu vyprodaných koncertů, řadu zajímavých projektů i spolupráce s jinými hudebníky.

Její první zkušenost na hudebním pódiu byla se skupinami Rock-Automat, Arakain a Vitacit. V osmdesátých letech jí vymyslel producent pseudonym, napsal její první hit Neposlušné tenisky a kariéra se tak rozjela. Lucie účinkovala v řadě hudebních muzikálů (Dracula, Krysař, Carmen a další), jako zpěvačka i herečka se podílela na několika filmech. Rovněž zasedá jako porotkyně v talentové soutěži.

Bílé Vánoce

Již několik let se pravidelně vydává v adventním čase na tradiční koncerty. Z každého koncertu jde cítit láska, klid a atmosféra blížícího se Štědrého večera. Na jeden celý večer tak budete moci zapomenout na shon a stres, který konec roku provází a užít si příjemné melodie a vánoční písně.

To vše v podání nezaměnitelné české pěnice, kterou doprovodí kapela Petra Maláska, Bílý pěvecký sbor. Hostem turné bude Jan Toužimský. Bílé Vánoce začínají 1. prosince 2017 v Kladně a končí 23. prosince v Teplicích. Lístky jsou k dostání v běžných sítích předprodeje.